Co nás čeká
Zde najdete termíny příštích akcí. V první části najdete oficiální pozvánky a nepravidelnosti, druhá patří informacím o pravidelném programu, třetí je otevřena diskuzi, kam můžete přidávat Vaše postřehy, připomínky, omluvenky atd.
Plánované akce
| 22. 6. 2026 | Pondělní schůzka |
| Čeká nás poslední pondělní schůzka před prázdninami. Dětem se bude hodit nožík. (Měly by ho mít mezi potřebami na schůzku, ale často se stává, že někdo něco zapomene.) Budeme si před táborem a před prázdninami ukazovat bezpečnost práce s různými nástroji a pak vyrábět s pomocí nože. |
|
| 26. 6. 2026 | Odvoz věcí na tábor |
| V 18:00 proběhne u klubovny (ulice Bezručova) nakládání věcí na tábor | |
| 28. 6. - 17. 7. 2026 | Tábor |
| Informace o táboře: www.kmenbobru.cz/tabory/informace Edit: S prodloužením hlavních prázdnin posunut začátek tábora klasicky na první prázdninovou neděli |
Schůzky
Schůzky probíhají každý týden mimo letní a vánoční prázdniny. Jsou rozděleny na mladší, starší a společné schůzky.
Všechny schůzky začínají v parčíku u nemocnice na rohu ulic Černokostelecká a Smiřických. Konec schůzek probíhá dle počasí u hlavního vstupu do ZŠ Bezručova nebo v klubovně, kterou máme hned vedle v suterénu školy.
| Schůzky mladších: | Pondělí od 16:30 do 18:30 |
| Děti od první třídy do 10 let včetně | |
| Schůzky starších: | Pátek od 15:45 do 19:30 |
| Děti od 11 let | |
| Společné schůzky: | Každý první pátek v měsíci od 15:45 do 19:30 |
| Všichni |
Diskuze k plánovaným akcím
Stranka 29. z 46
| Zlobr | 20:41 30.5.2018 |
| Ať se Joshua dá co nejdřív do kupy. Zatracený alergie | |
| Joshua | 13:51 28.5.2018 |
| Omlouvám Joshuu ze schůzky - zhoršila se mu alergie. Zdraví Eva | |
| Můra | 11:09 28.5.2018 |
| Žaludeční trable trvají, bohužel dnes zas nepřijdu. | |
| Oliver a sam | 15:47 25.5.2018 |
| Omlouvám kluky ze zítřejší schůzky na Sázavě díky Outlý | |
| Můra | 15:30 25.5.2018 |
| Omlouvám se, na sněm nedorazím jedem k Sázavě. | |
| Tony | 14:16 25.5.2018 |
| Omlouvám sebe i bratra ze sněmu. Děkuju | |
| Sova | 17:59 24.5.2018 |
| Hau kola, nemůžu na sněm, ale na výpravu půjdu | |
| Anežka | 16:07 21.5.2018 |
| Hau kola, omlouvám se, ale nakonec nemůžu jet na výpravu něco mi do toho vlezlo :-( | |
| Můra | 12:58 21.5.2018 |
| Ahoj, omlouvám se z dnešní schůzky, bolí mně břicho. | |
| Rosnička | 18:37 17.5.2018 |
| Jídlo si vezměte jen k večeři v pátek pak se bude vařit společné. | |
| Jelen | 17:54 17.5.2018 |
| Hau kola, Odjezd je v pátek po schůzce (cca 19:30). Příjezd v neděli v podvečer, myslím že taková pátá/šestá. Pojede se auty, takže to není žádným konkrétním spojem :). |
|
| Lemur | 17:08 17.5.2018 |
| Ahoj,chtěla jsem se zeptat, kdy se bude odjíždět na pracovní chlum? (Případně i přijíždet)... Díky |
|
| Slunce | 13:01 17.5.2018 |
| S sebou se budou hodit boty, u kterých ti nebude líto celý den s nimi kopat do drnů, věci na spaní, věci na jídlo (misku, lžíci, ...), pití a případně i motyku (jestli máš). Jestli bude hezky, tak bychom mohli i zaskočit do Zbýšova do rybníku. | |
| Liška | 17:01 15.5.2018 |
| Co si s sebou máme vzít na tu pracovní výpravu? | |
| Zlobr | 17:18 12.5.2018 |
| V patek po schuzce bych chtel prisit poutka na nacelnickem liningu a pak bych jel na taboriste. Kdo mi pomuze toho vezmu s sebou:) | |
| Měsíček | 22:28 11.5.2018 |
| Hau kola, pokud ještě není zabraný příspěvek do Kutné hory, klidně si ho dobrovolně vezmu a napíšu ho :) | |
| Toník, Rak | 18:26 9.5.2018 |
| Omlouváme se z páteční schůzky 11. 5.. | |
| Lemur | 19:44 8.5.2018 |
| Ahojky, omlouvám se z páteční schůzky,protože jedu na soustředění a odjíždíme už v pátek:( Moc si to tam užijte Lemurek |
|
| Rosnicka | 20:57 2.5.2018 |
| Na stopu by byl i super nějaký vak.Kam se děti můžou vybalit věci z batohu a taky vítáme týpí tašky na laning ;) | |
| Veverka | 15:19 2.5.2018 |
| si vezme zápis z výpravy do Kutné hory :) | |
| Slunce | 11:54 1.5.2018 |
| Z Říčan se pojede vlakem v 15:25. Sraz do 15:15 je, aby tam všichni byli včas, zjistilo se, kdo nejede apod. Jízdenku mít budeš. | |
| Červenka | 10:30 1.5.2018 |
| Kupte mi prosím jízdenku. | |
| Červenka | 10:29 1.5.2018 |
| V pátek se k vám buď připojím v Měcholupech nebo pojedu dřívějším vlakem a počkám na vás na hlaváku. Červenka |
|
| Můra | 9:21 30.4.2018 |
| Omlouvám se z dnešní schůzky, výstup na Blaník.:-) | |
| Slunce | 23:43 27.4.2018 |
| Schůzka mladších 30. 4. bude | |
| Pampeliska | 22:19 27.4.2018 |
| Hau kola všem. Připomínám znovu nedodané příspěvky a zároven jsem napíšu příspěvky, které ještě nejsou nikomu přidělené,tak bych byla moc ráda kdyby si je někdo vzal...přístě se zeptám...děkuji Mochomůrka-výstava indiánů Jiřík-Agua park nezadané-Kutná Hora,Poveliknoční,Stará Praha a Ples....děkuji moc |
|
| Liška | 14:54 27.4.2018 |
| Omlouvám se ale nedorazím na schůzku, zdržela jsem se ve škole... | |
| Měsíček | 21:16 19.4.2018 |
| se omlouvá ze zítřejší schůzky, není ji dobře. | |
| Kůzle | 19:34 19.4.2018 |
| Omlouvám se že schůzky, jedeme se třídou do Drážďan. | |
| Rosnička | 8:33 19.4.2018 |
| Jasně, Beruško můžeš jet :) | |

